Vitajte v Hoteli Máj

Hľadáte pohodlné ubytovanie v Piešťanoch? Alebo wellness víkendový pobyt s príjemnými relaxačnými službami a množstvom bonusov zdarma? Či skôr romantický pobyt pre dvoch? Potrebujete vypnúť a odreagovať stres pri športových aktivitách? Hľadáte wellness hotel s ponukou pre rodiny s deťmi, ako je plávanie batoliat a detí, detský kútik, detské ihrisko, detská postieľka a stolička, detské menu? Alebo ste seniori, ktorí si chcú upevniť vitalitu a zdravie v Piešťanoch s ich tradíciou kúpeľnej liečby? Príďte k nám a pokojne vezmite i vnúčatá či psíka. Využite ponuky LAST MINUTE  a AKCIOVÉ PONUKY. Ponúkame tiež ZĽAVY PRE SENIOROV.

Hostia Hotela Máj najviac oceňujú - Top 10

 

Len u nás bez platby vopred (záloha môže byť vyžadovaná u určitých typov pobytov a vo veľmi žiadaných termínoch ako je napr. Silvester).
My našich hostí "netrestáme", že k nám nemôžu prísť ak majú niečo vážne.

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Krytý bazén s vodou 32°C a slnečnou terasou, liečebné i exotické masáže, vírivka či perlička, zábaly, sauna či solárium a k tomu služby pre krásu, ako kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra... Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

Chcete usporiadať firemné dni, školenie, pobyt pre obchodných partnerov? Ponúkame kompletne vybavené konferenčné priestory a po pracovnom programe uvoľnenie v našom Relax a Beauty centre.

Pre skupinové pobyty radi prispôsobíme služby Vašim požiadavkám. Zabezpečíme zábavu či športové aktivity, ako aj návštevu kultúrnych podujatí. Parkovanie pre autobusy je zdarma. Samozrejmosťou sú SKUPINOVÉ ZĽAVY.

Ste imobilný, telesne postihnutý  či vozíčkar a na dovolenke narážate na problémy s bariérami? Celý Hotel Máj je plne bezbariérový vrátane jeho 51 izieb a 2 apartmánov. Mesto Piešťany je nositeľom ceny „Oskar bez bariér“.


„INVESTÍCIA DO VAŠEJ BUDÚCNOSTI“

Tento projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja Európskej únie v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast. Viac info...

Mgr. Jarmila Ondrejčíková, Belinského 14, 851 01 Bratislava, 6. - 11. 11. 2011

5

Dobrý deň, celému personálu hotela Máj, prezeráme si fotografie z wellness pobytu vo Vašom hoteli od 6. do 11. 11. 2011 a obnovujú sa nám spomienky na úžasný pobyt v Piešťanoch. Začnem od začiatku. Už v januári 2011 v bratislavskej Inchebe na Slovakiatour ITF sme sa stretli s milým prístupom zástupcov Vášho hotela pri jeho prezentácii. Do Piešťan chodíme na liečebné i relaxačné pobyty už 12 rokov a hotel Máj sme doteraz nenavštívili. Tak sme si tento hotel zaradili do „nášho zoznamu“. Čítali sme si neskôr aj hodnotenia na internete a malý červík pochybnosti nám vŕtal v hlave – že by to bolo naozaj tak, ako píšu hostia? Povedali sme si – nevyskúšaš, nevieš. Vybrali sme si jesenný termín a naša voľba bola správna, a navyše aj počasie bolo ukážkové. Chceme sa poďakovať všetkým zamestnancom hotela za to, že sme si chvíle relaxu mohli vychutnávať k našej spokojnosti. Nemožno vymenovať jednotlivo každého, ale naozaj všetky úseky „bežali“ na jednotku. Či to už bola recepcia, ubytovacie služby , stravovací úsek, relax cenrum ... všade ochotný prístup, profesionalita, ústretovosť a vždy úsmev na tvári pri riešení drobných i väčších požiadaviek klientov. Konkrétne napr. nebol problém ani s výmenou procedúr, keďže som kvôli zraneniu ruky nemohla ísť na moje obľúbené vodné procedúry ani do bazéna a do sauny. Pri takomto prístupe nám neprek...

Top
Close