Vitajte v Hoteli Máj

Hľadáte pohodlné ubytovanie v Piešťanoch? Alebo wellness víkendový pobyt s príjemnými relaxačnými službami a množstvom bonusov zdarma? Či skôr romantický pobyt pre dvoch? Potrebujete vypnúť a odreagovať stres pri športových aktivitách? Hľadáte wellness hotel s ponukou pre rodiny s deťmi, ako je plávanie batoliat a detí, detský kútik, detské ihrisko, detská postieľka a stolička, detské menu? Alebo ste seniori, ktorí si chcú upevniť vitalitu a zdravie v Piešťanoch s ich tradíciou kúpeľnej liečby? Príďte k nám a pokojne vezmite i vnúčatá či psíka. Využite ponuky LAST MINUTE  a AKCIOVÉ PONUKY. Ponúkame tiež ZĽAVY PRE SENIOROV.

Hostia Hotela Máj najviac oceňujú - Top 10

 

Len u nás bez platby vopred (záloha môže byť vyžadovaná u určitých typov pobytov a vo veľmi žiadaných termínoch ako je napr. Silvester).
My našich hostí "netrestáme", že k nám nemôžu prísť ak majú niečo vážne.

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Krytý bazén s vodou 32°C a slnečnou terasou, liečebné i exotické masáže, vírivka či perlička, zábaly, sauna či solárium a k tomu služby pre krásu, ako kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra... Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

Chcete usporiadať firemné dni, školenie, pobyt pre obchodných partnerov? Ponúkame kompletne vybavené konferenčné priestory a po pracovnom programe uvoľnenie v našom Relax a Beauty centre.

Pre skupinové pobyty radi prispôsobíme služby Vašim požiadavkám. Zabezpečíme zábavu či športové aktivity, ako aj návštevu kultúrnych podujatí. Parkovanie pre autobusy je zdarma. Samozrejmosťou sú SKUPINOVÉ ZĽAVY.

Ste imobilný, telesne postihnutý  či vozíčkar a na dovolenke narážate na problémy s bariérami? Celý Hotel Máj je plne bezbariérový vrátane jeho 51 izieb a 2 apartmánov. Mesto Piešťany je nositeľom ceny „Oskar bez bariér“.


„INVESTÍCIA DO VAŠEJ BUDÚCNOSTI“

Tento projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja Európskej únie v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast. Viac info...

Mária Mojzesová, , 13.1. - 17.1.2013

5

Chceme touto cestou poďakovať celému týmu hotela Máj. To, čo robíte pre hostí, robíte dobre. Cítili sme sa u vás príjemne. Hotel Máj je jedinečný tým, že sa vám podarilo zachovať to staré dobré a citlivo to doplniť modernými prvkami, službami, zariadením. Možno to nebol celkom váš zámer, no my s manželom sme to tak vnímali. Niekedy sme sa cítili, ako keby sme sa vrátili o 25 rokov dozadu :-), cítili sme u vás ducha starých dobrých čias, no pri tom je u vás všetko, čo človek na modernom wellness pobyte potrebuje. Pochodili sme už pár hotelov po Slovensku aj v Piešťanoch, no u vás je to iné, jedinečné, napr. zariadenie pripomína staré dobre ROH - ácke rekreácie, ešte aj s čašníkmi so starou dobrou úslužnosťou ( náš zákazník, náš pán ) a ruštinou v jedálni :-), no pribudli švédske stoly s ponukou dnešných čias. Keď sme išli ráno cvičiť do telocvične, tak sme sa ocitli pred mohutnými dverami protiatómového krytu a keď sme vošli modernými plastovými dverami dnu, čakala nás moderne vybavená telocvičňa s LCD obrazovkou a moderným fitnes zariadením a parketami, ale so starým dobrým pingpongovým stolom :-), hneď som mala chuť si zapinkať, ako v detstve v našej Ludanickej telocvični, kde sa konali turnaje v pingpongu. Izba bola čistučká, s pôvodným nábytkom, no keď som odsunula posuvné dvere do kúpelne, čakalo ma prekvapenie v podobe moderne prerobenej kúpelne s novým zari...

Top
Close