Pobyty / Ubytovanie / Detail pobytu

Ubytovanie

Osoby s telesným postihnutím a na vozíčku

  • Jediný plne bezbariérový hotel na Slovensku!
  • Všetky priestory prístupné pre vozíčkarov
  • Špeciálny cenník pre osoby ZŤP
sme bez bariér
-15%
Rezervačný formulár
Vaša rezervácia je nezáväzná
fb12

Zvýhodnené pobyty pre skupiny ZŤP a  ich sprievod

Ak ste telesne postihnutí a stále sa stretávate s bariérami, potom máme pre Vás dobrú správu!

Piešťany sú prvým slovenským mestom, ktoré za systematickú starostlivosť o handicapovaných občanov a odstraňovanie bariér získalo cenu OSCAR BEZ BARIÉR.

Hotel Máj je jedinečný tým, že bol celý navrhnutý a postavený podľa štandardov  bezbariérového objektu. Telesne postihnutého návštevníka poteší, že sa na vozíčku dostane do všetkých priestorov hotela. Okolie hotela je rovinaté. Vstup do hotela je bezbariérový so širokými automatickými dverami. Hotelová recepcia má časť pultu zníženú. Toalety v hotelovej hale sú vybavené posuvnými dverami a madlami, umývadlá majú dostatočnú podjazdovú svetlosť.

Všetky dvere a vstupy v hoteli sú dostatočne široké a sú bez prahov. Nikde nie sú schodíky ani strmé nájazdy. Na poschodie sa dostanete dostatočne priestranným výťahom s automatickými dverami.

Dvere do všetkých hotelových izieb i dvere kúpeľní sú dostatočne široké. Dvere  šatníka sú posuvné. 

Časť izieb má bezbariérové kúpeľne s madlami v sprche. Ostatné kúpeľne majú buď vaňu alebo sprchovú kabínu. 

Postele sú stabilné a zvýšené pre bezpečné a ľahké presunutie sa z vozíka.  Rošt postele pod hlavou i pod nohami je polohovateľný, pod ním je úložný priestor.

Takto je prístupné i naše Relax centrum s bazénom, Medicentrum a Beauty centrum, jedáleň, kaviareň, salóniky... Obedy a večere sú servírované, takže nebudete mať problém s prinášaním jedla od bufetového stolu. Medzi stolmi je dostatok priestoru a obsluha Vám rada na požiadanie od stola odstráni stoličku.

Máj je však Wellness hotelom, nemá status liečebného ústavu, preto nie je vybavený zdvíhacími zariadeniami pre mimoriadne ťažké stavy. Takisto neposkytujeme služby sanitára — asistenta. Odporúčame, ak si to Váš zdravotný stav vyžaduje, aby ste na pobyt prišli v sprievode asistenta.

Súbory:


Rezervačný formulár
Vaša rezervácia je nezáväzná

Zuzana Michalková, Čingovská 9, 040 12 Košice, Slovensko, 24. - 30. 10. 2010

5

Vážený pán riaditeľ PhDr. Branislav Širilla, vážený pán Juraj Lulovič a ostatný personál zariadenia "Máj", Piešťany, dovoľte mi prosím, napísať na vaše stránky pár viet. V dňoch 24. - 30. 10. 2010 sme strávili vo vašom hotelovom zariadení šesť nádherných dní. Bol to prvý relaxačný pobyt členov Spoločnosti Parkinson Slovensko. Skupinu tvorilo 35 parkinsonikov (niektorí boli aj s rodinnými príslušníkmi) a jedna členka - fyzioterapeutka českej Společnosti Parkinson, o.s. Tá nám zabezpečovala cvičenie v bazéne i na suchu. Hneď úvodom musím povedať, že pán Juraj Lulovič, s ktorým som od začiatku bola v telefonickom kontakte, si veľmi pozorne vypočul moje požiadavky. Ako aj špecifiká Parkinsonovej choroby, na ktoré som ho chcela upozorniť. Už prvé rozhovory s ním mi dávali jasný signál, že hotel "Máj" Piešťany bude práve to, čo pre svojich členov - parkinsonikov hľadám. Posledné októbrové dni sme strávili u vás. A ak som v úvode spomínala šesť nádherných dní, tak to ešte podčiarkujem. Moje poďakovanie patrí všetkým, celému týmu pracovníkov. Tým, ktorí sú klientom na očiach, ale aj tým, ktorých nie je vidno. Všetci, skutočne všetci tvoríte jednotný celok. A ja si myslím, že ten celok je tak kvalitný nielen snahou a výsledkom manažérskych kvalít vrcholného manažmentu, ale aj poctivou, každodennou prácou vás všetkých. Ďakujem vám všetkým, pri...

Top
Close