Pobyty / Ubytovanie / Detail pobytu

Ubytovanie

Osoby s telesným postihnutím a na vozíčku

  • Jediný plne bezbariérový hotel na Slovensku!
  • Všetky priestory prístupné pre vozíčkarov
  • Špeciálny cenník pre osoby ZŤP
sme bez bariér
-15%
Rezervačný formulár
Vaša rezervácia je nezáväzná
fb8

Zvýhodnené pobyty pre skupiny ZŤP a  ich sprievod

Ak ste telesne postihnutí a stále sa stretávate s bariérami, potom máme pre Vás dobrú správu!

Piešťany sú prvým slovenským mestom, ktoré za systematickú starostlivosť o handicapovaných občanov a odstraňovanie bariér získalo cenu OSCAR BEZ BARIÉR.

Hotel Máj je jedinečný tým, že bol celý navrhnutý a postavený podľa štandardov  bezbariérového objektu. Telesne postihnutého návštevníka poteší, že sa na vozíčku dostane do všetkých priestorov hotela. Okolie hotela je rovinaté. Vstup do hotela je bezbariérový so širokými automatickými dverami. Hotelová recepcia má časť pultu zníženú. Toalety v hotelovej hale sú vybavené posuvnými dverami a madlami, umývadlá majú dostatočnú podjazdovú svetlosť.

Všetky dvere a vstupy v hoteli sú dostatočne široké a sú bez prahov. Nikde nie sú schodíky ani strmé nájazdy. Na poschodie sa dostanete dostatočne priestranným výťahom s automatickými dverami.

Dvere do všetkých hotelových izieb i dvere kúpeľní sú dostatočne široké. Dvere  šatníka sú posuvné. 

Časť izieb má bezbariérové kúpeľne s madlami v sprche. Ostatné kúpeľne majú buď vaňu alebo sprchovú kabínu. 

Postele sú stabilné a zvýšené pre bezpečné a ľahké presunutie sa z vozíka.  Rošt postele pod hlavou i pod nohami je polohovateľný, pod ním je úložný priestor.

Takto je prístupné i naše Relax centrum s bazénom, Medicentrum a Beauty centrum, jedáleň, kaviareň, salóniky... Obedy a večere sú servírované, takže nebudete mať problém s prinášaním jedla od bufetového stolu. Medzi stolmi je dostatok priestoru a obsluha Vám rada na požiadanie od stola odstráni stoličku.

Máj je však Wellness hotelom, nemá status liečebného ústavu, preto nie je vybavený zdvíhacími zariadeniami pre mimoriadne ťažké stavy. Takisto neposkytujeme služby sanitára — asistenta. Odporúčame, ak si to Váš zdravotný stav vyžaduje, aby ste na pobyt prišli v sprievode asistenta.

Súbory:


Rezervačný formulár
Vaša rezervácia je nezáväzná

Mária Hlavatá, , od 11. do 14.11 2010.

5

Dobrý deň p. riaditeľ, potešilo ma vaše poďakovanie za náš pobyt, ktorý sme spolu s manželom a našimi dvoma známymi absolvovali od 11. do 14.11 2010. Váš hotel som si skutočne vybrala náhodne cez internet, lebo som hľadala pobyt na oddych a zároveň i darček pre môjho manžela. Oslovila ma vaša web-stránke a ponuka pobytov, ale musím povedať, že úlohu zohrala aj cena. Množstvo hotelov a víl v našich slovenských kúpeľných mestách bolo podstatne drahších. Na stránke Facebooku som si prečítala aj článok od "Smitha", ktorý napísal recenziu k návšteve vášho hotela. Musím súhlasiť s týmto pánom, že hotel je vzhľadovo ešte "socialistický" aj štýl izby v ktorej sme bývali tomu zodpovedal, vynímajúc krásne zrekonštruovanú kúpelňu. Nám to však nevadilo, dôležité je, že v izbách bolo čisto a príjemne teplo. Škoda, že sa nám neušla tá zrekonštruovaná izba, keby som bola vedela, tak pri rezervácii 2 mesiace vopred by som sa pýtala na možnosť tejto izby. So službami v jedálni sme boli veľmi spokojní, milí a ochotní čašníci sa starali o jedlo i nápoje. Ďakujem, že ste vyšli v ústrety i mojej bezlepkovej diéte a neúčtovali si nič navyše. Taktiež milý a ochotný personál na recepcii hneď naladí človeka na správnu strunu. Oslovila ma i široká možnosť výberu procedúr, ale na štvordňovom pobyte sa nedá toho veľa stihnúť, personál však bol veľmi milý, vrátane ...

Top
Close