Hotelové služby / Konferenčné služby

Konferenčné služby

Meeting Room
Prednášková sála - Meeting Room Basement
Meeting Room 2
Prednášková sála
coffee break
Coffee Break
Drinks
Občerstvenie - Refreshment
hor.salonik S
Salónik I. posch. - Meeting Room 1st. floor
hor.salonik U
Salónik I. posch.
IMG 0851
Salónik prízemie - Meeting Room Ground Floor
IMG 0853
Salónik prízemie - Meeting Room Ground Floor
IMG 0858
Salónik prízemie - Meeting Room Ground Floor

 

 

Prednášková sála

rozmery 14 x 9 m, 25 - 80 miest podľa usporiadania, v cene je WiFi pripojenie na internet, premietacie plátno a ozvučenie

ZĽAVY Z CENY PRENÁJMU:
Pri ubytovaní s raňajkami - 25%.

Cena prenájmu sa znižuje o ďalších:

  • 10% za objednanie coffe breaku
  • 10% za objednanie obedu
  • 10 % za objednanie večere
  • 10 % za objednanie wellnessových služieb


Salónik 1

Rozmery 7,5 x 6 m, kapacita do 30 osôb pri banketovom usporiadaní. Vybavenie: projekčné plátno, flip chart, TV, video, CD/DVD.

Salónik Kaviareň

Rozmery 3,5 x 6 m, kapacita do 12 osôb pri banketovom usporiadaní. Vybavenie: projekčné plátno, flip chart

Prenájom salónikov je zdarma pre hostí ubytovaných v hoteli. Zľava z ceny prenájmu 50 % pri objednaní stravovania a coffee breaku spolu s prenájmom. 

Coffee breaky

Cena: od 1,50 € na osobu

Pre účastníkov radi pripravíme občerstvenie formou prestávok na kávu (tzv. coffee breaky), alebo ako permanentný samoobslužný ponukový stôl priamo v konferenčnom priestore. Tu sa účastníci sami môžu obslúžiť buď počas prestávky, alebo hocikedy počas rokovania. Podľa dohovoru s objednávateľom tu môžeme pripraviť kávu a vodu na čaj v termoskách alebo ohrievačoch nápojov, nealko nápoje, ovocie, banketové pečivo, koláče / štrúdľu, pagáče, obložené chlebíky a pod.  Spotrebované občerstvenie vieme dopĺňať. Cena môže byť ohraničená stanoveným limitom, alebo vyúčtujeme skutočne spotrebované množstvá.

Zemanovci, Košice, 3. - 10. 1. 2016

4

Ďakujeme za príjemne strávený týždeň vo Vašom hoteli. Treba oceniť podrobné informácie, ktoré nám boli poskytnuté zo strany recepcie už pri rezervácii pobytu. Čo sa týka lekárskej prehliadky a liečebných procedúr, niet čo vytknúť, personál tvoria samí profesionáli. Je to super, že sa snažíte manželskému páru časovať procedúry približne v rovnakom čase a tak, aby mal človek celý voľný poldeň na vlastné aktivity. Izba bola lepšia ako sme čakali (priznávam, že sme boli nachystaní na niečo tradične socialistické), našťastie sa snažíte postupne renovovať izby a nám sa ušla práve taká, takže veľké plus :-) Chyžné boli úslužné a ochotné pomôcť, keď bolo treba. Strava bola taká domáca, na Michelinovskú hviezdičku by to nebolo, ale vďaka bohatému výberu sme si vedeli vždy vybrať a zjedli sme takmer všetko. Vďaka za šalátový bar - hlavne ten mrkvový šalát bol skvelý. Akurát na raňajkách bolo málo sladkého pečiva. Občas sa žiada aj niečo také, tu by sa možno zišlo pridať. Ani na tú slovenskú raňajkovú hotelovú kávu si nevieme zvyknúť (bohužiaľ je to v našich končinách už taká zlá tradícia, vždy si povzdychneme - zlaté Taliansko), uvítali by sme bohatšiu ponuku čajov (tie sáčkové z Metra sú možno lacné, ale vyzerajú ako pozametaný odpad zo zeme, ostáva po nich v šálke veľký bordel), ešte že v kaviarni to bolo lepšie. Z hotelov, ktoré sme doteraz...

Top
Close