Hotelové služby / Stravovanie

Stravovanie

Reštaurácia Hotel Máj Piešťany
Reštaurácia
Hotelový personál Hotel Máj Piešťany
Hotelový personál
vycap
Tanečný parket Hotel Máj Piešťany
Tanečný parket


Reštaurácia s kapacitou 96 miest.

Raňajky

podávame od 7:00 do 9:30 hod. formou bohatého teplého a studeného bufetu, v sobotu a v nedeľu podávanie raňajok predĺžené.


Obedy a večere

si ubytovaní hostia s polpenziou / plnou penziou objednávajú deň vopred výberom z 6 menu (v deň príchodu nie je výber možný). Obedy sa podávajú od 11:30 do 14:00 hod., večere od 17:45 do 20:00 hod.

V reštaurácii sa možno stravovať aj „à la carte“, teda ako v bežnej reštaurácii výberom z jedálneho lístka a prípravou jedla na objednávku.

Diétne stravovanie

Na požiadanie môžeme upraviť jedlá ak vynechaním surovín, ktoré pôsobia ako alergén. Požiadavky na diétne stravovanie je nutné oznámiť vopred spolu s objednávkou pobytu. 

Diabetická strava: doplatok 5€ / deň (plná penzia je podmienkou)

desiata - hosť si môže zobrať z raňajkového bufetového stola
olovrant - dostane formou ovocia pri obede
druhá večera - dostane ako studený nárez pri večeri
večera a obed - prílohy sú menšie, je zvýšená gramáž mäsa

Celiatická belepková dieta: 

bez doplatku, ak si hosť vyberie v rámci denného menu to, čo je pre neho vhodné a prinesie si vlastný chlieb a pečivo

Ostatné diety (redukčná, vegetarián, žlčníková, delená strava a pod.) sú bez doplatku.

Praktické informácie:

Polpenzia sa štandardne skladá z raňajok + jedného denného jedla. Môže to byť obed alebo večera - ako Vám to lepšie vyhovuje. Ak budete napr. na výlete, môžete dostať miesto stravy cestovný balíček. Deťom od 3 do 12 rokov, ktoré majú 30% zľavu z ceny pobytu, sú servírované detské porcie. Po príjazde dostanete na recepcii objednávaciu kartu, ktorú odovzdáte vrchnému v reštaurácii. Čašník Vás usadí na miesto, ktoré budete mať vyhradené počas celého pobytu. Kartička zostáva na stole. Ak máte zaplatené len raňajky, môžete si doplatiť večere za 7,50  €, resp. obedy za 7,50 € na osobu a deň. Ak by dieťa potrebovalo plnú porciu, radi ju poskytneme za príplatok.

Živá hudba a tanečné večery v Piešťanoch

V kaviarni hrá v stredu a piatok, vždy večer od 19:00 hod živá hudba. Vstup na tanečné večery je pre ubytovaných hostí zdarma. Niekedy p. Skočík - kapelmajster poteší aj sólom na alt a tenor saxofón.

Kaviareň s kapacitou 45 miest je v prevádzke denne od 11:00 do 23:00 hod., v letných mesiacoch funguje aj terasa s obsluhou.

Možnosti platby

Všetky služby, ktoré Vám poskytnú strediská hotela, môžete platiť ihneď jednotlivo v hotovosti v mene platnej na území SR, alebo Vám ich pripíšeme na hotelový účet. V takom prípade dostanete pokladničný doklad na podpis pre kontrolu.

Váš hotelový účet uhradíte pri odchode v hotovosti menou platnou na území SR (cudziu menu si môžete vymeniť v hotelovej zmenárni), alebo platobnou kartou VISA, Visa Electron, Eurocard/Mastercard/Electronic, Diners Club, American Express.

Na úhradu ubytovania, stravovania a procedúr akceptujeme aj poukážky Flexi Pass, Holiday Pass, Relax Pass, Univerzal Pass (všetky od fy Sodexho), Compliments Energy od Accor Services, Cadhoc, Cheque Vacances a Cheque Medical od fy Cheque Dejeuner.

Raňajkový bufet

Flash is required!
Samozrejmosťou sú aj iné jedlá v cene raňajok, ktoré su na objednávku. Hemendex, omeleta, palacinky..
Top
Close