Pobyty / Ubytovanie - prenocovanie / Detail pobytu

Ubytovanie

Osoby s telesným postihnutím a na vozíčku

  • Všetky priestory prístupné pre vozíčkarov
sme bez bariér
REZERVUJTE SI TERAZ
Vaša rezervácia je nezáväzná. Po odoslaní rezervácie Vás budeme kontaktovať.
2016-10-20 151052


Ak ste telesne postihnutí a stále sa stretávate s bariérami, potom máme pre Vás dobrú správu!


Piešťany sú prvým slovenským mestom, ktoré za systematickú starostlivosť o handicapovaných občanov a odstraňovanie bariér získalo cenu OSCAR BEZ BARIÉR.

Hotel Máj je jedinečný tým, že bol celý navrhnutý a postavený podľa štandardov  bezbariérového objektu. Telesne postihnutého návštevníka poteší, že sa na vozíčku dostane do všetkých priestorov hotela. Okolie hotela je rovinaté. Vstup do hotela je bezbariérový so širokými automatickými dverami. Hotelová recepcia má časť pultu zníženú. Toalety v hotelovej hale sú vybavené posuvnými dverami a madlami, umývadlá majú dostatočnú podjazdovú svetlosť.

Všetky dvere a vstupy v hoteli sú dostatočne široké a sú bez prahov. Nikde nie sú schodíky ani strmé nájazdy. Na poschodie sa dostanete dostatočne priestranným výťahom s automatickými dverami.

Dvere do všetkých hotelových izieb i dvere kúpeľní sú dostatočne široké. Dvere  šatníka sú posuvné. 

Časť izieb má bezbariérové kúpeľne s bezprahovou sprchou s madlami. Ostatné kúpeľne majú buď vaňu alebo sprchovú kabínu. Pri WC mise je ručná sprcha na intímnu hygienu.

Postele sú stabilné a zvýšené pre bezpečné a ľahké presunutie sa z vozíka.   

Takto je prístupné i naše Relax centrum s bazénom, Medicentrum a Beauty centrum, jedáleň, kaviareň, salóniky... Obedy a večere sú servírované, takže nebudete mať problém s prinášaním jedla od bufetového stolu. Medzi stolmi je dostatok priestoru a obsluha Vám rada na požiadanie od stola odstráni stoličku.

Máj je však Wellness hotelom, nemá status liečebného ústavu, preto nie je vybavený zdvíhacími zariadeniami pre mimoriadne ťažké stavy, čo môže znemožniť napr. vstup do bazéna, alebo poberanie vaňových procedúr a pod. Takisto neposkytujeme služby sanitára — asistenta. Odporúčame, ak si to Váš zdravotný stav vyžaduje, aby ste na pobyt prišli v sprievode asistenta. Pri rozsiahlejšom postihnutí odporúčame vopred kontaktovať našu lekárku a preveriť vhodnosť pobytu pre Váš konkrétny zdravotný stav. 


REZERVUJTE SI TERAZ
Vaša rezervácia je nezáväzná. Po odoslaní rezervácie Vás budeme kontaktovať.
Top
Close