Pobyty / Ubytovanie / Detail pobytu

Ubytovanie

Osoby s telesným postihnutím a na vozíčku

  • Jediný plne bezbariérový hotel na Slovensku!
  • Všetky priestory prístupné pre vozíčkarov
  • Špeciálny cenník pre osoby ZŤP
sme bez bariér
-15%
REZERVUJTE SI TERAZ
Vaša rezervácia je nezáväzná. Po odoslaní rezervácie Vás budeme kontaktovať.
2016-10-20 152541


Zvýhodnené pobyty pre skupiny ZŤP a  ich sprievod

Ak ste telesne postihnutí a stále sa stretávate s bariérami, potom máme pre Vás dobrú správu!

Piešťany sú prvým slovenským mestom, ktoré za systematickú starostlivosť o handicapovaných občanov a odstraňovanie bariér získalo cenu OSCAR BEZ BARIÉR.

Hotel Máj je jedinečný tým, že bol celý navrhnutý a postavený podľa štandardov  bezbariérového objektu. Telesne postihnutého návštevníka poteší, že sa na vozíčku dostane do všetkých priestorov hotela. Okolie hotela je rovinaté. Vstup do hotela je bezbariérový so širokými automatickými dverami. Hotelová recepcia má časť pultu zníženú. Toalety v hotelovej hale sú vybavené posuvnými dverami a madlami, umývadlá majú dostatočnú podjazdovú svetlosť.

Všetky dvere a vstupy v hoteli sú dostatočne široké a sú bez prahov. Nikde nie sú schodíky ani strmé nájazdy. Na poschodie sa dostanete dostatočne priestranným výťahom s automatickými dverami.

Dvere do všetkých hotelových izieb i dvere kúpeľní sú dostatočne široké. Dvere  šatníka sú posuvné. 

Časť izieb má bezbariérové kúpeľne s bezprahovou sprchou s madlami. Ostatné kúpeľne majú buď vaňu alebo sprchovú kabínu. Pri WC mise je ručná sprcha na intímnu hygienu.

Postele sú stabilné a zvýšené pre bezpečné a ľahké presunutie sa z vozíka.   

Takto je prístupné i naše Relax centrum s bazénom, Medicentrum a Beauty centrum, jedáleň, kaviareň, salóniky... Obedy a večere sú servírované, takže nebudete mať problém s prinášaním jedla od bufetového stolu. Medzi stolmi je dostatok priestoru a obsluha Vám rada na požiadanie od stola odstráni stoličku.

Máj je však Wellness hotelom, nemá status liečebného ústavu, preto nie je vybavený zdvíhacími zariadeniami pre mimoriadne ťažké stavy. Takisto neposkytujeme služby sanitára — asistenta. Odporúčame, ak si to Váš zdravotný stav vyžaduje, aby ste na pobyt prišli v sprievode asistenta.

Súbory:


REZERVUJTE SI TERAZ
Vaša rezervácia je nezáväzná. Po odoslaní rezervácie Vás budeme kontaktovať.
Top
Close