Okolie a Aktivity / Kúpele Piešťany

Kúpele Piešťany

individual
349 4925m
012

 

Vitajte v kúpeľnom meste Piešťany - mesta slnka, vody a zdravia!

 

Kúpele a Hotel Máj v Piešťanoch ponúka jedinečnú možnosť vyskúšať termálnu liečivú vodu v zrkadlisku v rámci liečebného pobytu Komplexný liečebný pobyt.

 

Hotel Vám zabezpečí dopravu vlastným mikrobusom tam aj späť. Kúpele Piešťany budú pre Vás takto ľahko dostupné aj keď ste hosťom hotela Máj.

 

Kúpele Piešťany a jeho termálny kúpeľ, zvaný zrkadlisko, je možné si dokúpiť aj ako voľnú procedúru priamo v hoteli. Služba s dopravou je poskytovaná vždy v utorok a štvrtok v dopoludňajších hodinách.

 

Odporúčaná dĺžka kúpeľa zvaného "Zrkadlisko" je 20 min., potom 30 min. zábal a oddych.

Procedúra môže byť poskytnutá v budovách Irma, alebo Pro Patria.

Kúpele Piešťany sú overenou zárukou znovu získania zdravia a duševnej pohody.

 

Kúpele Piešťany ponúkajú v rámci ambulantnej liečby aj iné procedúry ako napr. bahenný čiastočný zábal, ktorý je možné si zakúpiť aj u nás.

 

Kúpele Piešťany a hotel Máj Piešťany sú pre Vás otvorené celoročne. Pre kúpele je sezóna celý rok! Najpredávanejší a najobľúbenejším pobytom je Chuť Piešťan.

 

Liečebné a kúpeľné pobyty v hoteli Máj Piešťany

 

 

 

Cenník procedúr, liečebných a wellness pobytov na stiahnutie

evah, , 27.12.2011

4

Pekny vecer , alebo skor nie az tak pekny, nakolko nam ho pokazila recepcna, ktora mala sluzbu dnes / t.j. 27.12.2011 o 21.00 hod./. Po prvy krat sme sa vybrali do hotela Maj do sauny a na masaz. Co ma teda sokovalo, ked sme prisli k pani, ktora predava listky a spytali sme sa jej, ci este ponukaju mazase a ci maju nieco volne, odpovedala, ze nevie a ze sa mame ist opytat masera {chapete???? my sa mame ist osobne opytat masera, ci je volny????}. Ale ok, ideme k maserovi, maser je volny, tak opat spat k pani pri pokladni zaplatit vstupne. Cize davam navrh na zlepsenie - pouzivat medzi maserom a pani pokladnickou telefon alebo postoveho holuba. Ked som tuto skutocnost oznamila neskor na recepcii - podotykam ze slusnym hlasom a naozaj ako navrh na zlepsenie - recepcna na mna vyskocila, ze preco ma to irituje a ze som pravdepodobne prisla uz predtym v zlej nalade. Jej pristup bol naozaj hrozny. Ano, myslim, ze prave navrhy od hosti mozu posunut hotel dalej. Avsak ak nie su zamestanci hotela ochotni spolupracovat, je to naozaj tazke. Recepcna mi nakoniec povedala, ze ona s tym nema nic spolocne, ze ona sa mojim navrhom vobec nemusi zaoberat. Podla mna recepnca vytvara prvy kontakt s klientom a ma mu pomoct s cimkolvek. Nakoniec bola taka drza, ze povedala, ze sa nam cuduje, ze vobec vyuzivame sluzby tohto hotela. Naozaj cele cle. Som neskutocne sklamana z takehoto pristupu. Od tohto momentu radim hotel Maj do kategorie hotelov, kde nevedia, co to znamena pracovat v SLUZBACH. A...

Top
Close