Hotelové služby / Parkovanie

Parkovanie Vášho auta pri hoteli Máj

parkovisko pri hoteli Maj Piestany

1. Bezplatné parkovanie na spodnom parkovisku hotela Máj

Toto parkovisko nie je strážené ani chránené kamerovým systémom. Jedná sa o verejné priestranstvo. Približne 80 parkovacích miest. Nie je možné rezervovať.

 

2. Uzamykateľné parkovacie miesto

Parkovacie miesto (parkovací box), ktoré je priamo pred hotelom, poskytuje klientovi stále miesto na zaparkovanie automobilu. Parkovacie miesto je pod kamerovým systémom. Kľúč od zamykateľnej rampy má hosť pri sebe počas celého pobytu. 10 parkovacích miest. Cena prenájmu miesta na noc je 3,40 €. Odporúčame rezerváciu miesta vopred.

 

3. Zastrešené parkovanie v dvore hotela

Parkovanie automobilu za automatickou bránou a nepriehľadným betónovým plotom. Kompletne chránené kamerovým systémom. Do tohto priestranstva nemá prístup nikto cudzí. Hosť dostane na kauciu ovládač od elektrickej vstupnej brány. Počet zastrešených parkovacích miest 8. Cena prenájmu miesta na noc je 3,40 €. Odporúčame rezerváciu miesta vopred.

Zastrešené parkovanie v uzavretom hotelovom dvore hotela Máj Piešťany
Automatická brána do hotelového dvora
Zastrešené parkovanie v uzavretom hotelovom dvore hotela Máj Piešťany
Zastrešené parkovanie v uzavretom hotelovom dvore
Bezpečné_parkovanie_Hotel_Máj_Piešťany_51_rekonštruovaných_izieb_s_balkónom_a_dva_hotelové_apartmány_krytý_bazén_kúpeľné_terapie_wellness
Uzamykateľné parkovacie boxy
Bezplatné_verejné_parkovisko_Hotel_Máj_Piešťany_51_rekonštruovaných_izieb_s_balkónom_a_dva_hotelové_apartmány_krytý_bazén_kúpeľné_terapie_wellness
Verejné parkovisko zdarma
Top
Close